☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska
Herb Urząd Gminy Dębnica Kaszubska

Niedziela 20.09.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Skład Rady Gminy

Dane adresowe Radnych Rady Gminy Dębnica Kaszubska

Okręg

Nazwisko i imię

Funkcja

Kontakt

8

Badowski Krzysztof

Przewodniczący Rady Gminy

tel.: 603 634 654

e-mail: k.badowski@debnicakaszubska.eu

7

Ziółkowski Ireneusz

Wiceprzewodniczący Rady Gminy, Przewodniczący Komisji Infrastruktury i Budżetu

tel.: 505 073 261

e-mail: i.ziolkowski@debnicakaszubska.eu

15

Batóg Marian

Radny Rady Gminy

Komisja Infrastruktury i Budżetu

tel.: 608 332 756

e-mail: m.batog@debnicakaszubska.eu

2

Cech Roman

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

tel.: 603 772 018

e-mail: r.cech@debnicakaszubska.eu

10

Horuń Kamil

Radny Rady Gminy

Komisja Spraw Społecznych

tel.: 784 318 841

e-mail: k.horun@debnicakaszubska.eu

13

Knitter Rafał

Wiceprzewodniczący Komisji Infrastruktury i Budżetu

tel.: 604 530 097

e-mail: r.knitter@debnicakaszubska.eu

14

Kołacki Mateusz

Wiceprzewodniczący Komisji Spraw Społecznych

tel.: 662 804 460

e-mail: m.kolacki@debnicakaszubska.eu

11

Krycki Adam

Radny Rady Gminy

Komisja Infrastruktury i Budżetu

tel.: 693 142 936

e-mail: a.krycki@debnicakaszubska.eu

1

Lejczak Jadwiga

Radna Rady Gminy

Komisja Rewizyjna

tel.: 728 736 887

e-mail: j.lejczak@debnicakaszubska.eu

6

Leśniewski Witold

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

tel.: 889 596 484

e-mail: w.lesniewski@debnicakaszubska.eu

4

Olech Marcin

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

tel.: 695 509 400

e-mail: m.olech@debnicakaszubska.eu

3

Paczesny Piotr

Radny Rady Gminy

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

tel.: 785 833 782

e-mail: p.paczesny@debnicakaszubska.eu

12

Sowińska Beata

Wiceprzewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

tel.: 785 993 750

e-mail: b.sowinska@debnicakaszubska.eu

5

Szerlowski Mateusz

Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych

tel.: 887 065 912

e-mail: m.szerlowski@debnicakaszubska.eu

9

Tutak Bartłomiej

Radny Rady Gminy

Komisja Rewizyjna

tel.: 884 375 553

e-mail: b.tutak@debnicakaszubska.eu

 


 

Okręgi wyborcze:

Numer okręgu wyborczego

Miejscowości

  1.  

Sołectwo Grabin (miejscowość: Grabin),

Sołectwo Krzywań (miejscowość: Krzywań),

Sołectwo Skarszów Górny (miejscowość: Skarszów Górny),

Sołectwo Skarszów Dolny (miejscowość: Skarszów Dolny)

  1.  

Sołectwo Dębnica Kaszubska,

(miejscowość Dębnica Kaszubska ulice:

Akacjowa, Bukowa, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa,

Kalinowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Skarszewska,

Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Świerkowa, Władysława Sikorskiego,

Wysoka, ks. Antoniego Kani numery od 1 do 5)

  1.  

Sołectwo Dębnica Kaszubska,

(miejscowość Dębnica Kaszubska ulice:

Bursztynowa, Kamienna, Kowalska, Lipowa, Łąkowa, Malinowa, Młyńska, Piaskowa, Podgórna, Polna, Żwirowa oraz miejscowość: Dudzicze)

  1.  

Sołectwo Dębnica Kaszubska,

(miejscowość Dębnica Kaszubska ulice:

Basenowa, Chabrowa, Konwaliowa, Kościelna, Królowej Jadwigi, Makowa, Niezapominajkowa, Parkowa, Plac Zielone Wzgórza, Różana, Strażacka, Tulipanowa, Władysława Jagiełły, ks. Antoniego Kani numery parzyste od 6 do 38 oraz numery nieparzyste od 7 do 55)

  1.  

Sołectwo Dębnica Kaszubska,

(miejscowość Dębnica Kaszubska ulice:

Fabryczna, Przemysłowa)

  1.  

Sołectwo Dębnica Kaszubska,

(miejscowość Dębnica Kaszubska ulice:

Brzozowa, Jodłowa, Krótka, Nad Skotawą, Prosta, Słoneczna, Wodna,

Wrzosowa, Zajęcza, ks. Antoniego Kani numery parzyste od 40 do ostatniego oraz numery nieparzyste od 57 do ostatniego)

  1.  

Sołectwo Dębnica Kaszubska,

(miejscowość Dębnica Kaszubska, ulice:

Borówkowa, Jagodowa, Kolejowa, Leśna, Pieczarkowa, Polesie, Poziomkowa, Wójta Jankowskiego, Zielona

oraz miejscowości:

Dargacz, Dobrzykowo, Krzynia, Łysomice, Łysomiczki)

  1.  

Sołectwo Mielno (miejscowość: Mielno),

Sołectwo Podwilczyn (miejscowość: Podwilczyn)

  1.  

Sołectwo Brzeziniec-Borzęcinko (miejscowości: Borzęcino, Borzęcinko,

Brzeziniec),

Sołectwo Starnice-Troszki (miejscowości: Starnice, Starniczki, Troszki)

  1.  

Sołectwo Dobieszewo (miejscowości: Dobieszewo, Dobieszewko, Leśnia),

Sołectwo Łabiszewo (miejscowości: Łabiszewo, Boguszyce),

Sołectwo Podole Małe (miejscowość: Podole Małe),

Sołectwo Żarkowo (miejscowość: Żarkowo)

  1.  

11 Sołectwo Motarzyno (miejscowości: Motarzyno, Goszczyno, Jamrzyno,

Niemczewo, Ochodza, Spole, Strzegomino)

 

  1.  

Sołectwo Dobra (miejscowości: Dobra, Dobrzec),

Sołectwo Gogolewo (miejscowość: Gogolewo),

Sołectwo Gogolewko (miejscowości: Gogolewko, Maleniec)

  1.  

Sołectwo Kotowo (miejscowość: Kotowo),

Sołectwo Niepoględzie (miejscowości: Niepoględzie, Grabówko)

  1.  

Sołectwo Budowo (miejscowości: Budowo, Budówko)

  1.  

Sołectwo Jawory (miejscowość: Jawory),

Sołectwo Gałęzów (miejscowość: Gałęzów)


 

Wytworzył:
Emilia Szymaniuk
(2018-11-21)
Udostępnił:
Witold Mrówczyński
(2018-11-22 11:47:24)
Ostatnio zmodyfikował:
Witold Mrówczyński
(2020-07-10 13:39:39)
 
 
ilość odwiedzin: 3311223

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X