Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska
Herb Urząd Gminy Dębnica Kaszubska

Czwartek 23.11.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Organizacja Urzędu Gminy

 

Referat Administracyjny

  • insp. Danuta Matyszewska
    tel. 598132313, e-mail: d.matyszewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące planowania przestrzennego, warunków zabudowy i decyzji lokalizacyjnych, rewitalizacji i zabytków

  • insp. Agnieszka Żukowska
    tel. 598132333, e-mail: a.zukowska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ochrony środowiska, ochrony zwierząt, łowiectwa i rolnictwa

  • insp. Katarzyna Zakrzewska
    tel. 598132337, e-mail: k.zakrzewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące gospodarki odpadami, utrzymania czystości i porządku, ochrony przyrody, usuwania drzew i krzewów

  • insp. Agata Wiśniewska
    tel. 598132315, e-mail: a.wisniewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące organizacji oświaty, funkcjonowania szkół i przedszkoli, dofinasowania kosztów kształcenia młodocianych

  • insp. Jolanta Antonowicz
    tel. 598132338, e-mail: j.antonowicz@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące organizacji urzędu i archiwum oraz kadrowo – płacowe

  • ref. Emilia Szymaniuk
    tel. 598132301, e-mail: e.szymaniuk@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obsługi organów gminy, wójta i rady gminy

  

Referat Spraw Obywatelskich

  • kier. ref. Beata Matusik
    tel. 598132325, e-mail: obywatelski@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji ludności i dowodów osobistych, spisu wyborców oraz organizacji wyborów i referendów

  • z-ca kier. USC Katarzyna Szczecina
    tel. 598132324, e-mail: k.szczecina@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące aktów stanu cywilnego, udzielania ślubów

  • insp. Teresa Kozdroń – Kołacka
    tel. 598132312, e-mail: t.kozdron-kolacka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące bezpieczeństwa publicznego, straży pożarnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego, sprawy wojskowe

  • insp. Anna Mułyk
    tel. 598132332, e-mail: a.mulyk@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące współpracy z organizacjami pozarządowymi, sołectwami i przedsiębiorcami, prowadzenie rejestru działalności gospodarczej 

  • podinsp. Maria Megger
    tel. 598132300, e-mail: informacja@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obsługi klientów urzędu, prowadzenie biura podawczego i informacyjnego

Referat Zarządu Zasobami

  • kier. ref. Alicja Lichtensztein
    tel. 598132321, kom. 666 366 828, e-mail: nieruchomosci@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące zbywania nieruchomości gminnych

  • insp. Sebastian Konopka
    tel. 598132316, kom. 608 736 442, e-mail: s.konopka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące transportu i drogownictwa, budowy i utrzymania dróg, zajęcia pasa drogowego, budowy zjazdów, utrzymania miejsc publicznych

  • insp. Monika Żendarska
    tel. 598132322, e-mail: m.zendarska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące nabywania i zamiany nieruchomości, opłat adiacenckich podziałów i rozgraniczania działek, użytkowania wieczystego i zarządu

  • insp. Danuta Fiedot
    tel. 598132323, e-mail: d.fiedot@debnicakaszubska.eu
    sprawy nazewnictwa ulic, nadawanie numeracji porządkowej obiektom, zarządu wodami gminnymi, stanu prawnego nieruchomości i służebności

  • insp. Karolina Danielewicz k.danielewicz@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące gospodarki lokalowej, użyczania, dzierżawy i najmu nieruchomości gminnych, eksploatacji obiektów gminnych

Referat Projektów i Inwestycji

  • kier. ref. Marta Łomża – Duszny
    tel. 598132318, e-mail: inwestycje@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące nadzoru nad projektami inwestycyjnymi i społecznymi

  • insp. Aneta Chudy
    tel. 598132336, e-mail: a.chudy@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące pozyskiwania środków pozabudżetowych, koordynacja realizacji projektów społecznych

  • insp. Joanna Długoszewska
    tel. 598132307, e-mail: j.dlugoszewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące zamówień publicznych, zawieranych umów oraz rozliczenia projektów inwestycyjnych i społecznych

  • insp. Kamila Wogiel
    tel. 598132331, e-mail: k.wogiel@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące przygotowania projektowo – kosztorysowego inwestycji, koordynacji uzyskiwanych uzgodnień, decyzji i pozwoleń oraz budownictwa

  • spec. Adam Gardzielewski
    tel. 598132329, e-mail: a.gardzielewski@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące realizacji inwestycji i współpracy z wykonawcami robót oraz dotyczące sieci wodociągowo – kanalizacyjnych i energetycznych

Referat Finansowy

  • z-ca gł. księg. Teresa Łukasiak
    tel. 598132310, e-mail: t.lukasiak@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące realizacji płatności i sprawozdawczości budżetowej

  • insp. Grażyna Adamowicz
    tel. 598132319, e-mail: g.adamowicz@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące płatności osobowych i bezosobowych, naliczenia składek na ubezpieczenie i podatków, polecenia przelewów

  • insp. Aleksandra Walawicz
    tel. 598132311, e-mail: a.walawicz@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji księgowej wydatków oraz majątku trwałego gminy

  • insp. Magdalena Szerlowska
    tel. 598132311, e-mail: m.szerlowska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji księgowej dochodów, rozliczanie inkaso

  • insp. Emilia Dyjas-Tarasewicz
    tel. 598132308, e-mail: e.dyjas@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące egzekucji należności podatkowych, umownych, opłat, podatków od środków transportowych

  • podinsp. Zdzisława Konopka
    tel. 598132308, e-mail: z.konopka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące naliczenia podatków, umarzania i rozkładania na raty należności, udzielania ulg

  • podinsp. Urszula Orzechowska-Duda
    tel. 598132328, e-mail: u.orzechowska-duda@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji i rozliczania podatku VAT

  • podinsp. Irena Mirończuk
    tel. 598132309, e-mail: i.mironczuk@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obsługi kasowej klientów

  • spec. Jadwiga Dołżycka
    tel. 598132320, e-mail: j.dolzycka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące księgowości oświatowej

 

 

Wytworzył:
Radosław Krawczyk
(2017-04-12)
Udostępnił:
Witold Mrówczyński
(2017-04-12 08:33:03)
Ostatnio zmodyfikował:
Witold Mrówczyński
(2017-08-11 08:28:11)
 
 
ilość odwiedzin: 1628949

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X