☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Wtorek 28.09.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Organizacja Urzędu Gminy

Referat Gospodarowania Nieruchomościami

  • kier. ref. Paulina Korsak
    tel. 
    690820338 , 598132338, e-mail: p.korsak@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące drogownictwa i transportu

  • insp. Katarzyna Zakrzewska
    tel. 598132321, kom. 666366828, e-mail: nieruchomosci@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obrotu nieruchomościami

  • insp. Monika Żendarska
    tel. 
    690820316 , 598132322, e-mail: m.zendarska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji nieruchomości, podziałów, scalania i rozgraniczania działek, wywłaszczania, użytkowania wieczystego oraz opłat adiacenckich i planistycznych

  • insp. Michał Płaczek
    tel. 
    690820321 , 598132338, e-mail: m.placzek@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące zarządzania lokalami i energią,

  • insp. Danuta Matyszewska
    tel. 
    690820313 , 598132313, e-mail: d.matyszewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące planowania przestrzennego, numeracji porządkowej budynków oraz infrastruktury technicznej,

Referat Projektów i Inwestycji

  • kier. ref. Marta Łomża – Duszny
    tel. 
    690820318 , 598132318, e-mail: inwestycje@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące nadzoru nad projektami inwestycyjnymi i społecznymi

  • insp. Aneta Chudy / insp. Anna Mułyk
    tel. 
    690820336 , 598132336, e-mail: a.chudy@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące pozyskiwania środków pozabudżetowych, koordynacja realizacji projektów społecznych

  • insp. Joanna Długoszewska
    tel. 
    690820343 , 598132307, e-mail: j.dlugoszewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące zamówień publicznych, zawieranych umów oraz rozliczenia projektów inwestycyjnych i społecznych

  • insp. Marek Rzepczyński
    tel. 
    690820329 , 598132329, e-mail: m.rzepczynski@debnickaszubska.eu
    sprawy dotyczące realizacji inwestycji i współpracy z wykonawcami robót

  • insp. Jarosław Dremo
    tel. 
    690820331 , 598132331, e-mail: j.dremo@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące przygotowania projektowo – kosztorysowego inwestycji, koordynacji uzyskiwanych uzgodnień, decyzji i pozwoleń oraz sprawy budownictwa

Referat Gospodarczy

  • kier. autobusu Mirosław Świerczek, tel. 730820344

  • kierowca samochodu osobowego Mariusz Pruszak, tel. 730820355

  • robotnicy gospodarczy


 

Samodzielne stanowiska pracy

  • insp. Emilia Konopka
    tel. 
    690820348 , 598132301, e-mail: e.konopka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obsługi organów gminy ( wójta i rady gminy)

Referat Administracyjny

  • kier. ref. Daria Gomółka
    tel. 
    690820337 , 598132337, e-mail: d.gomółka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące min. gospodarki odpadami, prawo wodne

  • insp. Joanna Boroń
    tel. 
    690820345 , 598132333, e-mail: j.boron@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ochrony środowiska, decyzji środowiskowych, wycinki drzew

  • insp. Maria Megger
    tel. 598132334 , email: m.megger@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące archiwum zakładowego

  • Agata Kowalko
    tel. 
    690820341 , 598132300, e:mail: informacja@debnicakaszubska.eu,
    sprawy dotyczące obsługi klientów urzędu, prowadzenie biura podawczego i informacyjnego

  • ref. Paulina Młodawska

    tel. 690820346 , 598132333, e-mail: p.mlodawska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ochrony przyrody i zwierząt, rolnictwa, łowiectwa, turystyki i programu "Czyste Powietrze"

Referat Spraw Obywatelskich

  • kier. ref. Beata Matusik
    tel. 
    690820324 , 598132324, e-mail: obywatelski@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji ludności, dowodów osobistych, spisu wyborców oraz organizacji wyborów i referendów

  • z-ca kier. USC Katarzyna Szczecina
    tel. 
    690820325 , 598132325, e-mail: k.szczecina@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące aktów stanu cywilnego, udzielania ślubów

  • insp. Sebastian Konopka
    tel. 
    690820312 , 598132312, e-mail: s.konopka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące bezpieczeństwa publicznego, straży pożarnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego oraz sprawy wojskowe 

  • insp. Danuta Fiedot
    tel. , e-mail: d.fiedot@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej, informacji publicznej oraz zdrowia

  • insp. Kinga Trubicka-Czapka
    tel. 
    690820342 , 598132332, e-mail: k.trubicka-czapka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące współpracy z organizacjami pozarządowymi i sołectwami

Samodzielne Stanowisko

z-ca gł. księg. Teresa Łukasiak
tel. 
690820339 , 598132310, e-mail: t.lukasiak@debnicakaszubska.eu
sprawy dotyczące księgowości i sprawozdawczości budżetowej

Referat Finansowy

  • kier. ref. Magdalena Szerlowska
    tel. 
    690820311 , 598132311, e-mail: m.szerlowska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji księgowej dochodów, obsługa kasy , rozliczanie inkaso

  • podinsp. Paulina Sadowska
    tel. 
    690820335 , 598132308, e-mail: p.sadowska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące egzekucji należności podatkowych, umownych i opłat, zwrotu akcyzy

  • insp. Zdzisława Konopka
    tel. 
    690820334 , 598132308, e-mail: z.konopka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące naliczenia, udzielania rat i ulg oraz umarzania podatków, zwrotu akcyzy

  • insp. Urszula Orzechowska-Duda
    tel. 
    690820327 , 598132328, e-mail: u.orzechowska-duda@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji i rozliczania podatku VAT

  • insp. Renata Paluch
    tel. 
    690820347598132319, e-mail: r.paluch@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące rozliczeń płacowych, rozliczanie inkaso

  • podinsp. Magdalena Walkowska-Pietrzak
    tel. 
    690820317 , 598132320, e-mail: m.walkowska-pietrzak@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące finasowania oświaty i księgowości budżetowej

  • podinsp. Agnieszka Kucharska
    tel. 598132316, e-mail: a.kucharska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji księgowej wydatków oraz majątku trwałego


 

 

Wytworzył:
Radosław Krawczyk
Udostępnił:
Mrówczyński Witold
(2017-03-31 09:19:49)
Ostatnio zmodyfikował:
Wałaszewski Maciej
(2021-09-28 14:21:13)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 3754957