☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Dębnica Kaszubska
Herb Urząd Gminy Dębnica Kaszubska

Środa 23.09.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Organizacja Urzędu Gminy

Referat Administracyjny

  • kier. ref. Agnieszka Żukowska
    tel. 598132339, e-mail: a.zukowska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące min. organizacji pracy Urzędu Gminy

  • insp. Joanna Boroń
    tel. 588132333, e-mail: j.boron@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ochrony przyrody i zwierząt, rolnictwa, łowiectwa, ochrony środowiska

  • insp. Karolina Danielewicz
    tel. 598132306, e-mail: kadry@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące kadr

  • insp. Emilia Szymaniuk
    tel. 598132301, e-mail: e.szymaniuk@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obsługi organów gminy, wójta i rady gminy

  • insp. Daria Gomółka

    tel. 598132337, e-mail: d.gomolka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące gospodarki odpadami
  • insp. Maria Megger
    tel. 598132334 , email: m.megger@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące archiwum zakładowego

Referat Spraw Obywatelskich

  • kier. ref. Beata Matusik
    tel. 598132324, e-mail: obywatelski@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji ludności, dowodów osobistych, spisu wyborców oraz organizacji
    wyborów i referendów

  • z-ca kier. USC Katarzyna Szczecina
    tel. 598132325, e-mail: k.szczecina@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące aktów stanu cywilnego, udzielania ślubów

  • insp. Sebastian Konopka
    tel. 598132312, e-mail: s.konopka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące bezpieczeństwa publicznego, straży pożarnych, obrony cywilnej i zarządzania
    kryzysowego oraz sprawy wojskowe

  • insp. Danuta Fiedot
    tel. 598132334, e-mail: d.fiedot@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej, informacji publicznej oraz zdrowia

  • insp. Anna Mułyk / podinsp. Monika Piechna
    tel. 598132332, e-mail: a.mulyk@debnicakaszubska.eu / m.piechna@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące współpracy z organizacjami pozarządowymi i sołectwami

  • stanowisko ds. obsługi klienta
    tel. 598132300, email: informacja@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obsługi klientów urzędu, prowadzenie biura podawczego i informacyjnego

Referat Gospodarowania Nieruchomościami

  • kier. ref. Paulina Korsak
    tel. 598132338, e-mail: p.korsak@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące drogownictwa i transportu

  • insp. Katarzyna Zakrzewska
    tel. 598132321, kom. 666366828, e-mail: nieruchomosci@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obrotu nieruchomościami

  • insp. Monika Żendarska
    tel. 598132322, e-mail: m.zendarska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji nieruchomości, podziałów, scalania i rozgraniczania działek,
    wywłaszczania, użytkowania wieczystego oraz opłat adiacenckich i planistycznych

  • insp. Michał Płaczek
    tel. 598132323, e-mail: m.placzek@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące zarządzania lokalami i energią,

  • insp. Danuta Matyszewska
    tel. 598132313, e-mail: d.matyszewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące planowania przestrzennego, prawa wodnego, numeracji porządkowej budynków oraz infrastruktury technicznej,

Referat Projektów i Inwestycji

  • kier. ref. Marta Łomża – Duszny
    tel. 598132318, e-mail: inwestycje@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące nadzoru nad projektami inwestycyjnymi i społecznymi

  • insp. Aneta Chudy
    tel. 598132336, e-mail: a.chudy@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące pozyskiwania środków pozabudżetowych, koordynacja realizacji projektów
    społecznych

  • insp. Joanna Długoszewska
    tel. 598132307, e-mail: j.dlugoszewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące zamówień publicznych, zawieranych umów oraz rozliczenia projektów
    inwestycyjnych i społecznych

  • insp. Marek Rzepczyński
    tel. 598132329, e-mail: m.rzepczynski@debnickakaszubska.eu
    sprawy dotyczące realizacji inwestycji i współpracy z wykonawcami robót

  • insp. Jarosław Dremo
    tel. 598132331, e-mail: j.dremo@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące przygotowania projektowo – kosztorysowego inwestycji, koordynacji uzyskiwanych uzgodnień, decyzji i pozwoleń oraz sprawy budownictwa

Referat Finansowy

  • z-ca gł. księg. Teresa Łukasiak
    tel. 598132310, e-mail: t.lukasiak@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące księgowości i sprawozdawczości budżetowej

  • insp. Magdalena Szerlowska
    tel. 598132311, e-mail: m.szerlowska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji księgowej dochodów, obsługa kasy , rozliczanie inkaso

  • insp. Emilia Dyjas-Tarasewicz
    tel. 598132308, e-mail: e.dyjas@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące egzekucji należności podatkowych, umownych i opłat, zwrotu akcyzy

  • insp. Zdzisława Konopka
    tel. 598132308, e-mail: z.konopka@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące naliczenia, udzielania rat i ulg oraz umarzania podatków, zwrotu akcyzy

  • insp. Urszula Orzechowska-Duda
    tel. 598132328, e-mail: u.orzechowska-duda@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji i rozliczania podatku VAT

  • insp. Jolanta Antonowicz
    tel. 598132319, e-mail: j.antonowicz@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące rozliczeń płacowych

  • podinsp. Irena Mirończuk
    tel. 598132309, e-mail: i.mironczuk@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji księgowej wydatków, majątku trwałego, rozliczanie inkaso

  • podinsp. Magdalena Walkowska-Pietrzak
    tel. 598132320, e-mail: m.walkowska-pietrzak@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące finasowania oświaty i księgowości budżetowej

  • podinsp. Agnieszka Kucharska
    tel. 598132316, e-mail: a.kucharska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące ewidencji księgowej wydatków oraz majątku trwałego

Referat Gospodarczy

  • kier. autobusu Mirosław Świerczek, tel. 730820344

  • kierowca samochodu osobowego Mariusz Pruszak, tel. 730820355

  • robotnicy gospodarczy

Samodzielne stanowiska pracy

  • insp. Agata Wiśniewska
    tel. 598132315, e-mail: a.wisniewska@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące organizacji oświaty, funkcjonowania szkół i przedszkoli, dofinansowywania
    kształcenia młodocianych

  • informatyk urzędu Witold Mrówczyński
    tel. 598132314, e-mail: w.mrowczynski@debnicakaszubska.eu
    sprawy dotyczące obsługi informatycznej urzędu gminy

Wytworzył:
Radosław Krawczyk
(2017-04-12)
Udostępnił:
Witold Mrówczyński
(2017-04-12 08:33:03)
Ostatnio zmodyfikował:
Witold Mrówczyński
(2020-09-18 14:00:34)
 
 
ilość odwiedzin: 3315018

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X